handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Психологічна рубрика: «Я переповнена почуттям ненависті до них....»

Зараз часто чую від клієнтів: «Ніколи не думала (думав), що зможу так когось ненавидіти», «Я так ненавиджу цих росіян», «Я переповнена почуттям ненависті до них....», «Як з цим бути, чи нормально це»?
Почуття ненависті в нинішніх умовах для більшості людей є нормою. Більше того, воно усіляко підкріплюється зараз різноманітними каналами зв'язку. Адже це рушійна сила, і, навіть, необхідна складова для успішної боротьби.
Здорова психіка не може просто так знищувати і вбивати. Зовсім інша справа, коли це помста, породжена ненавистю до ворога, коли це відновлення справедливості, коли це захист свого.
Будь-яке почуття для свого існування потребує підкріплення. Ненависть - не виключення.
Психолог проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (за підтримки Глобального фонду) Ольга Котенко продовжує відповідати на ваші запитання у психологічній рубриці. Свої питання психологу, пишіть у коментарях, або ж надсилайте в телеграм-канал: @Olka_Kotenko