handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Про переїзд і почуття провини

Є раціональне почуття провини, наприклад, ви стали комусь на ногу чи розбили улюблену мамину вазу. І, тут, спосіб позбутися, дуже простий - вибачитися.

 У випадку з переїздом, такий спосіб не допоможе, бо почуття провини ірраціональне, тобто причино-наслідковий зв'язок абсолютно не логічний. Не картайте і не звинувачуйте себе.

 На момент прийняття рішення - це був максимум, на який ви були здатні. Не існує правильної причини: хтось поїхав, бо в його будинок прилетіла ракета; хтось зі страху і паніки; хтось, бо поїхали інші; хтось, бо малі діти.

 Кожен має право на власний вибір. Не дозволяйте почуттю провини оволодіти вашою свідомістю, це токсичне почуття, яке не дасть вам рухатися вперед.

 Звичайно, знайдуться люди, які будуть соромити вас, осуджувати і підкріплювати ваше почуття провини. Але варто пам'ятати: КОЖЕН МАЄ ПРАВО НА ВЛАСНИЙ ВИБІР, і ніхто не знає, як було чи буде правильно і краще.

 Психолог проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (за підтримки Глобального фонду) Ольга Котенко продовжує відповідати на ваші запитання у психологічній рубриці. Свої питання психологу, пишіть у коментарях, або ж надсилайте в телеграм-канал: @Olka_Kotenko