handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

У благодійній організації під супроводом 6 людей з туберкульозом, які знайшли прихисток на Кіровоградщині

Люди змушені залишати свої домівки і шукати прихистку в інших містах… Війна… Так, до нас під супровід потрапило шість клієнтів, які хворіють на туберкульоз. Наразі ними опікуються соціальні працівники проєкту «100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом. Як буде час, ми обов’язково розкажемо вам ці історії, адже знаємо, що наші підопічні подолають тяжку недугу.
«А зараз ми надаємо психологічну та юридичну підтримку, щоб люди з туберкульозом у воєнний період відчували, що ми поряд, що на нас можна покластися. Підтримкою для них є і продуктові сертифікати, які ми видаємо щомісяця», - розповідає координаторка супроводу хворих на туберкульоз Наталія Брайченко.
До того ж, соціальні працівники проводять роботу з людьми, які контактували з хворими. Проблемним стало добирання клієнтів до райцентрів чи обласного центру на обстеження, дообстеження, за отриманням протитуберкульозних препаратів.
«У такому випадку проблемних клієнтів ми переводимо на ДОТ-супровід для щоденної доставки та контролю прийому протитуберкульозних препаратів. Клієнтам, які на відео-ДОТ, протитуберкульозні препарати видаються на більш тривалий строк», - уточнює Наталія Брайченко.