handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Турбота про хворих на туберкульоз

Наші соціальні працівники проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (що підтримано Глобальним фондом) дбають про хворих на туберкульоз.
Днями Максим Горюнов та Ольга Потапенко відвідали своїх клієнтів, які проходять стаціонарне лікування у протитуберкульозному санаторії «Лісова поляна».
«Дякуємо, що навіть у такий тяжкий час приїздете до нас. Ваші консультації для нас – це неабияка підтримка», - каже Степан (ім’я змінено).
«Дякую, що привезли сертифікат на продукти харчування. Вони нам зараз в нагоді. Приїде сестра – обере необхідні продукти, мені передасть. Це така підтримка, що слів немає описати вам вдячність», - ділиться Валентина (ім’я змінено).
 Наші соціальна працівники майже щодня чують такі теплі слова від своїх клієнтів. У лікуванні туберкульозу так важливо знати, що ти не один, що є люди, які пояснять і дадуть відповіді на всі питання з приводу лікування тяжкої недуги.
…Максим та Ольга поверталися з медичного закладу після обіди, проїжджаючи блокпости (адже знаходиться за межами Кропивницького) думали про те, що кожен з нас зараз потребує перемоги. І країна, в яку вірвалися окупанти, і їхні клієнти, які повинні вилікувати туберкульоз… І кожен з нас..