handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Як підтримати моральний дух волонтерів?

 
 
 
 
Волонтери відчувають полегшення, допомагаючи іншим. Більшість із них реагують на стрес активізацією своєї діяльності і наднормовою активністю. Наші ресурси не безмежні, тож рано чи пізно організму треба буде відновлення. 
 Якщо ви, раптом, помічаєте за собою апатію, депресивний стан, знесилення - це нормально! Таким чином ваш організм дбає про себе і намагається відновитися. Не поспішайте: дайте собі час.
Відновившись, ви зробите набагато більше. Спробуйте робити лише те, що гарно вмієте, що у вас гарно виходить. Не намагайтеся допомогти одразу на всіх напрямках. Так ви розпорошуєте свої сили і результат вас дуже часто не влаштовує.
 
Пам'ятайте: не всі люди вміють дякувати, тому будьте готові до цього, не сприймайте це на власний рахунок.
 
Психолог проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (за підтримки Глобального фонду) Ольга Котенко продовжує відповідати на ваші запитання у психологічній рубриці. Свої питання психологу, пишіть у коментарях, або ж надсилайте в телеграм-канал: @Olka_Kotenko