handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

День здоров'я

Щороку 7 квітня люди в усьому світі відзначають День здоров'я. Дата була обрана невипадково - 7 квітня 1948 почала свою діяльність Всесвітня організація здоров'я, яка проводить безліч досліджень і займається питаннями поліпшення якості життя населення планети. Цього року День здоров'я проходить під гаслом: «Наша планета – наше здоров’я».
У Всесвітній день здоров'я 2022 р, на тлі пандемії, планетарної екологічної кризи, натиску таких захворювань, як рак, астма і хвороби серця, ВООЗ має намір звернути увагу світової спільноти на термінові дії, необхідні для захисту здоров'я людини і планети , і зміцнити рух за створення суспільства, орієнтованого на благополуччя людини.
 Зараз, у XXІ столітті, ми, українці, змушені виборювати своє право на життя та здоров'я. Війна забирає тисячі людей... У цей важкий період ми, БО "100 відсотків життя. Кропивницький", продовжуємо рятувати життя. У кожного свій фронт... Кожен стоїть на захисті здоров'я і життя.
Ми здійснюємо соціальний супровід людей з ВІЛ-позитивним статусом в рамках Проект USAID HealthLink. Люди, які хворіють на туберкульоз, перебувають під нашою опікою, в тому числі в рамках проекту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині", що підтримано Глобальним фондом.
Бережіть себе і будьте здорові!