handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Актуальні питання боржників-фізичних осіб під час війни

«Чи платити за комуналку поки війна?», «Як зняти кошти із арештованої картки?», «Чи припиняються відрахування із пенсій боржників?».

 Відповідаємо на найпоширеніші питання боржників. Коментує юрист проєкту «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині», що підтримано Глобальним фондом, Арсен Арутюнян.

 У зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану, Кабінетом Міністрів України 6 березня 2022 року було прийняте рішення. Відповідно до нього нарахування та стягнення штрафів або пені, інфляційних нарахувань, відсотків річних у разі несвоєчасної або неповної оплати за житлово-комунальні послуги населенням - заборонено. Водночас надання комунальних послуг у разі несплати або оплати не в повному обсязі припинено не буде. Крім того, Міністр розвитку громад та територій України Олексій Чернишов наголосив, що сплата за комунальні послуги є в сьогоднішніх умовах великою допомогою та підтримкою комунальних служб, які працюють зараз у надскладних обставинах і потребують ресурсів.

Також на сайті Кабінету Міністрів України наводяться відомості про те, що Мін’юстом вжиті заходи:

  • для припинення відрахувань із пенсій боржників за постановами державних та приватних виконавців;
  • щодо неврахування банками постанов державних та приватних виконавців про арешт коштів при відкритті боржниками нових рахунків;
  • щодо надання можливості для боржників-фізичних осіб здійснювати видаткові операції з рахунків в межах відповідної суми, без урахування раніше накладеного арешту. 

Таким чином, наша держава вживає всіх можливих засобів для забезпечення життєдіяльності громадян. Залишились питання – звертайтесь до БО «100 відсотків життя. Кропивницький» за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (Будинок побуту), офіс 610, тел.: (0522) 24-69-04.