handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Психологічна рубрика: Як допомогти дитині пережити складні кризові моменти

У психологічній рубриці, в якій консультує психолог проєкту "100 відсотків життя та якісних послуг на Кіровоградщині" (за підтримки Глобального фонду) Ольга Котенко, ми продовжуємо відповідати на ваші запитання.
Як допомогти дитині пережити складні кризові моменти, подолати стрес і знизити ризик виникнення посттравматичного стресового розладу у майбутньому?
Найперше, що ви можете зробити - говоріть з дитиною, не намагайтесь стримувати сльози. Сльози допоможуть знизити рівень напруги і вам, і дитині.
Як би вам не було складно - не кричіть на дитину! Якщо вже так трапилося - вибачтесь.
 Якомога частіше обіймайте дитину і говоріть, що любите її. Говоріть про все, що відбувається простою і доступною мовою. Ттут не підходять фрази: "не лізь", "не заважай", "це справа дорослих", "виростеш і все зрозумієш". Розмови заспокоюють і знижують тривожність. По можливості налагодьте дитині режим дня (будь-який, який можливий у ваших умовах), це поверне контроль і стабільність в життя дитини.
Далі наводжу вправи в ігровій формі (будуть корисні і дорослим), які розповсюджує наше міністерство охорони здоров'я.