handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

ВІЛ-позитивний: «Знав, що розпочалася війна. Не знав, що буде далі зі мною…»

Про те, що в Сергія ВІЛ – він дізнався в той же день, коли в країні розпочалася війна. Здавалося, його світ в один момент зруйнувався. 

Чоловік проживає у невеличкому селі на Кіровоградщині. Спочатку його непокоїло запалення лімфовузлів, сильне потовиділення вночі, різке схуднення. Звернувся до свого сімейного лікаря, який і направив чоловіка на додаткові обстеження, в тому числі на ВІЛ.

- Їхав у автобусі. Знав, що розпочалася війна. Хвилювався за своїх дітей, дружину. Ще не знав, що буде далі. Про себе майже не думав, допоки не прийшов у лікарню. Мене одразу направили у кабінет «Довіра», медсестра зробила тест. Результат виявився позитивний. ВІЛ? Як з ним жити? Чи є ліки? Це перше, що я запитав, коли відійшов від шокового стану. У той день в кабінеті була соціальна працівниця з благодійної організації «100 відсотків життя. Кропивницький» Надія Балан, яка відповіла на всі мої питання, підтримала, - каже Сергій.

Наразі чоловік приймає необхідні ліки - АРТ-терапію, яка є в наявності, безкоштовна для людей з ВІЛ. Також він перебуває під соціальним супроводом проєкту HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ», що реалізує БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

- Сергію не знадобилося багато часу, щоб прийняти свій діагноз. Він спочатку цікавився, чи є ліки. Потім почав перейматися за дружину. Він не знав, як інфікувався. До того ж, його дружина під час народження другої дитини проходила обстеження на ВІЛ. Тоді тест був негативним. Моє завдання – підтримати їх обох, пояснити важливість прийняття кожним ВІЛ-позитивного статусу, необхідність лікування. Вони мріяли про ще одну дитинку. Та я пояснила, що наразі вони повинні більше часу приділити своєму здоров’ю, адже дітям потрібні здорові батьки, - каже соціальна працівниця Надія Балан.

Навіть у такий складний воєнний час ми повинні дбати про своє здоров’я, тож у разі погіршення стану, обов’язково зверніться на медичною допомогою.