handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Оплачено СКТ-обстеження для восьми діток з Кіровоградської області

Діти значно вразливіші до туберкульозу. Проте, припустити, що це захворювання може торкнутися дітей, важко. Утім, статистика говорить інше.

 Наразі під соціальним супроводом у БО «100 відсотків життя. Кропивницький» в рамках проєкту «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні», який впроваджується РАТН, перебуває 14 дітей.

 - Це дітки, які хворіють на легеневий туберкульоз, або діти з сімейного масивного тубконтакту. Здебільшого – це дітки з багатодітних малозабезпечених сімей, родичі яких хворіють на активний туберкульоз та перебувають у нас під супроводом. Для уточнення діагнозу чи призначення правильного лікування дітки потребують додаткового обстеження, яке коштує немалих грошей. Сім’ї не в змозі оплатити дороговартісне дообстеження. Тож у лютому ми оплатили СКТ-обстеження для восьми діток з Кіровоградської області. У всіх діагноз підтвердився. Тож лікарі мали змогу підібрати якнайкращу та найефективнішу схеми лікування. Зараз у країні складний час, та лікування потрібно продовжувати неодмінно, - розповідає керівник проєкту  «Підтримка зусиль у протидії туберкульозу в Україні» Наталія Брайченко.