handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Чи може перетинати кордон особа з інвалідністю 1 та 2 групи?

«У мене інвалідність другої групи. Мені дуже страшно від того, що відбувається в країні. Хочу поїхати за кордон. Але чи маю я право на це?», - запитує Мирослава, клієнтка нашої організації.
Консультує Тетяна Ковальова - юристка проєкту HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ», що реалізує БО «100 відсотків життя. Кропивницький».
Особа з інвалідністю 1 або 2 групи у віці від 18 до 60 років може перетнути кордон під час дії правового режиму воєнного стану.
Які документи необхідно мати із собою?
Довідка до акта МСЕК (форма № 157-1о), або Посвідчення, яке підтверджує відповідний статус, пенсійне посвідчення чи посвідчення, що посвідчує призначення соціальної допомоги відповідно до Законів України «Про державну соціальну допомогу особам з інвалідністю з дитинства та дітям з інвалідністю», «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають право на пенсію», та особам з інвалідністю, в яких зазначено групу та причину інвалідності, або Довідку для отримання пільг особами з інвалідністю, які не мають право на пенсію чи соціальну допомогу;
 Документи, що підтверджують родинні зв’язки або посвідчення (довідка) про отримання компенсації (допомоги, надбавки на догляд для осіб, які супроводжують осіб з інвалідністю 2 групи, які за висновком лікарської комісії медичного закладу потребують постійного стороннього догляду , та осіб з інвалідність 1 групи).
За правовою допомогою можна звернутися до БО «100 відсотків життя. Кропивницький» за адресою: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 2 (Будинок побуту), офіс 610, тел.: (0522) 24-69-04.