handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

Катерина Тимошенко: Я вірю в нашу перемогу

Після вторгнення російських військ в Україну, кожен з нас зараз робить посильний внесок, захищаючи свої кордони, країну, життя.

Катерина Тимошенко – координаторка проекту HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ», почала волонтерити з перших днів війни.

- Ми приносили овочі та продукти харчування у Кроп: хаб, де збирають допомогу для наших захисників. Збирали тканину для плетіння маскувальних сіток. Зібрали два ящика корок, які необхідні були для коркування «смузі». Їх треба було зачистити, тобто підігнати під необхідний розмір. Тож ми з друзями стали і швидко справилися – майже два мішка вийшло. Ми робимо все від нас залежне. Нещодавно я підписалася в телеграм-канал, де є актуальні волонтерські потреби у Кропивницькому. Так от, в кого є електросушарки, ті сушили овочі для приготування супів і борщів. Я зробила сухарики із одинадцяти хлібин. А в суботу вже була на сортуванні цих продуктів у просторі «Гончаренко-центр». Я вірю в нашу перемогу, і лише так! – каже Катерина.