Новини

У травні 30 клієнтів отримали послугу соціальної профілактики

30 клієнтів, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Кропивницькому міському відділі філії ДУ «Центр пробації», протягом травня отримали послугу соціальної профілактики.

- Протягом місяця були проведені соціальні консультації соціального працівника з питань щодо різних проблем зі здоров’ям у випадку наявності інфекційних, соціально небезпечних або хронічних захворювань в отримувачів послуг, а також шляхів їх попередження чи подолання. Формувалась у клієнтів мотивація щодо проходження тестування на ВІЛ, туберкульоз  та інші соціально-небезпечні захворювання. 30 клієнтів отримали індивідуальні профілактичні засоби, що сприятиме профілактиці ВІЛ та підвищить їх мотивацію до здорового способу життя.Також кожен клієнт отримав буклети  соціальної реклами і інформаційні матеріали з питань щодо подолання складних життєвих обставин, формування мотивації до зміни способу життя та ризикованої поведінки, - коментує виконавчий директор.

Одинадцять  клієнтів протягом травня завдяки нашій роботі отримали інформацію щодо відмови від вуличних наркотиків та участі у програмі замісної-підтримувальної терапії в обласному наркодиспансері,адреси центрів реабілітації для наркоспоживачів. Сім клієнтів отримали консультаціїпсихолога з адаптації до нормальних умов життя. Для одинадцяти клієнтів було залучено юриста дляправових консультації  з питань отримання державної соціальної допомоги, роз’яснення законодавства України щодо рівності у праві на працевлаштування, незалежно від наявності судимості.

Усі зазначені послуги соціального працівника, юриста та психолога сприятимуть позитивній соціалізації клієнтів пробації, відмові від вчинення злочинів, безпечну поведінку та профілактику туберкульозу та ВІЛ. Це важливий вклад міського бюджету у безпеку Кропивницького.

  • Головна
  • Новини
  • У травні 30 клієнтів отримали послугу соціальної профілактики