Новини

Оголошуємо конкурс на консультанта з надання послуг з бюджетної адвокації

Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації "Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІДом" оголошує конкурс на консультанта з надання послуг з бюджетної адвокації у проект «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» на виконання Угоди № 026-GF-19 від 14.01.2019 року за фінансової підтримки БО «100 відсотків життя».

Вимоги до кандидатів:

 • Закінчена вища освіта у сфері гуманітарних наук;
 • Знання у сфері протидії соціально-значущих захворювань, вміння працювати з особами, яких торкнулась епідемія ВІЛ/СНІДу;
 • Досвід роботи у сфері адвокації, участь у реалізації та координація адвокаційних проектів, досвід бюджетної адвокації;
 • Уміння користуватись ПК та програмами Microsoft Office;
 • Наявність знань у сфері здійснення публічних закупівель та навичок роботи на електронних майданчиках при здійсненні публічних закупівель із використанням системи електронних публічних закупівель «РroZorro».

Обов’язки в рамках Проектної діяльності:

 1. Надання послуг щодо координації процесу забезпечення можливостей для постачання соціальних послуг організації за рахунок коштівдержавного бюджету, що включатиме наступні основні блоки:
 2. Комунікація з фахівцями Центру Громадського здоров’я МОЗУ та ДП «Медичні закупівлі України» та іншими урядовими та неурядовими організаціями в період проведення закупівель послуг із соціального супроводу для хворих на ВІЛ та груп найвищого ризику до інфікування;
 3. Координація процесу участі організації в якості постачальника в процесі здійснення публічних закупівель із використанням системи електронних публічних закупівель «РroZorro».

Контактна особа: Данильченко Костянтин (тел.:099-386-48-38)

Для участі у відборі кандидатів на посаду необхідно надати Резюме. Резюме надсилати  електронною поштою на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. з поміткою в темі листа: «Консультант з надання послуг з бюджетної адвокації»

Кінцева дата прийому пропозицій: 10.00 годин 15 квітня 2019 року. Пропозиції подані пізніше зазначеного терміну розглядатися не будуть.

 • Головна
 • Новини
 • Оголошуємо конкурс на консультанта з надання послуг з бюджетної адвокації