Новини

На Кіровоградщині вперше закуплено послуги соціальної профілактики

Вперше на Кіровоградщині закуплено послуги соціальної профілактики для 240 клієнтів міського відділу пробації протягом наступних дев’яти місяців. Таку інноваційну закупівлю провів Кропивницький міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Про це повідомили учасники прес-конференції, сьогодні, 26 березня.

Участь для надання послуг соціальної профілактики клієнтам міського відділу пробації закуплено через систему публічних закупівель «Prozorro» у Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», повідомив директор Кропивницького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олег Краснокутський.

- Послуги соціальної профілактики покликані на зниження рівня та профілактику соціально-небезпечних хвороб. Соціальні працівники сприятимуть соціалізації екс-ув’яснених, це - допомога в працевлаштуванні та соціально-корисної поведінки, попередження вчинення злочинів, сприяння вирішенню особистих соціальних та психологічних проблем. Загалом усе це сприятиме підвищенню рівня безпеки в нашому місті, - зауважив Олег Краснокутський.

У Кіровоградському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», соціальні працівники якого надаватимуть ці послуги, відзначають інноваційність та актуальність цієї ініціативи для міста.

- Соціальна профілактика направлена на підвищення безпеки в місті Кропивницький через здійснення профілактики соціально-небезпечних хвороб - ВІЛ, туберкульозу, гепатитів В,С. Клієнти міського відділу пробації зможуть отримати консультаційні послуги соціального працівника, психолога та юриста щодо профілактики соціально-небезпечних хвороб, мотивування до проходження тестування на ВІЛ, інфекцій, що передаються статевим шляхом, туберкульозу, сприяння пошуку роботи, роботи з особистими психологічними проблемами, мотивація проходження програм реабілітації для наркозалежних, - наголосив виконавчий директор КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко.

Подібні ініціативи активно працюють за кордоном та в кількох регіонах України, відзначила експертка БО «Світло надії» Надія Тимошенко.

  • Головна
  • Новини
  • На Кіровоградщині вперше закуплено послуги соціальної профілактики