Новини

Конкурс на посаду "консультант з надання послуг практичного психолога/супервізор"

Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс на посаду Консультант з надання послуг практичного психолога/супервізору проект «ACCESSPro: Доступ спільнот до послуг з догляду та лікування ВІЛ через сучасні інформаційні системи та кращий зв'язок з послугами, в рамках програми PEPFAR(2018 – 2023)» «Колаборатив послуг з виявлення та лікування ВІЛ».

Зарплата достойна. Є можливість професійної реалізації, отримання унікального психологічного досвіду, зростання та розвитку в Організації.

Вимоги:

досвід роботи на посаді психолога від 1 року,

знання специфіки та проблем що стосуються сфери ВІЛ/СНІДу

вища освіта (спеціальність «Психологія»),

вміння швидко вчитися, працювати в команді, організаторські здібності.

знання базових програм ПК;

вміти працювати в команді.

Обов’язки:

 • Здійснює професійну діяльність спрямовану на збереження психічного, соматичного і соціального здоров’я клієнтів організації.
 • Проводить аналіз психоемоційного стану клієнтів та визначає сфери для подальшої корекції.
 • Визначає фактори, що перешкоджають розвитку особистості клієнтів та дотримання ними прихильності до лікування та медичних послуг. Вживає заходи по наданню  відповідної психологічної допомоги (психокорекційної, реабілітаційної і консультативної), проводить психодіагностику.
 • Розробляє план супроводу клієнта та дотримується його в ході роботи з клієнтом. В разі потреби своєчасно корегує план.
 • Надає допомогу клієнтам в формі індивідуальних консультацій та\або проведення групових занять відповідно до потреб клієнтів та плану супроводу.
 • Проводить психологічну діагностику різного профілю і призначення.
 • Вивчає вікові та психологічні особливості, інтереси і потреби клієнтів в установах і за місцем проживання, створює умови для їх реалізації.
 • Веде документацію за встановленою формою і використовує її за призначенням.
 • В разі якщо клієнт отримує інші соціальні послуги в організації  тісно контактує з відповідним соціальним працівником для досягнення максимального позитивного ефекту, зберігаючи належну конфіденційність.
 • Бере участь у веденні випадків, пов’язаних зі стигматизацією та дискримінацією людей, які живуть з ВІЛ (співпрацює із соціальним працівником, юристом, іншими фахівцями (за потреби), та занесення результатів роботи до документації;
 • Відповідає за проведення заходів, пов’язаних зі зменшенням самостигматизації серед людей, які живуть з ВІЛ, для співробітників і клієнтів організації (індивідуальне і групове консультування, групи самодопомоги, супервізія);
 • Здійснює психологічний супровід клієнта на всіх етапах від тестування до реєстрації у Центрі СНІДу;

Просимо зацікавлених кандидатів подавати резюме та мотиваційнийлист українською мовою на адресу Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 28.01.2019року до 15.00. В темі листа слід зазначити – «ACCESSProКонсультант з надання послуг практичного психолога/супервізор».

Контактна особа: Чабанюк Юлія Сергіївна(тел.: 099-004-84-40)

Мотиваційний лист має містити мотивацію кандидата до роботи в Кіровоградському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». Просимо також з розумінням поставитись до того, що організація залишає за собою право зв’язуватись та призначати співбесіди лише з відібраними кандидатами.

Для довідок: Загальною метою проекту є Розширення доступу до тестування та лікування ВІЛ-інфекції у медичних установах Кіровоградського регіону з ініціативи медичного працівника через залучення представників груп найвищого ризику щодо інфікування на ВІЛ та людей, що живуть з ВІЛ/СНІД та сприяння постановці на диспансерний облік і призначення АРТ-лікування.

 • Головна
 • Новини
 • Конкурс на посаду "консультант з надання послуг практичного психолога/супервізор"