Новини

У Кропивницькому запрошують журналістів та владу у прес-тур до Центру пробації та пацієнтської організації

21 серпня о 10:00 відбудеться прес-тур за участі засобів масової інформації, представників влади до Філії державної установи «Центр пробації» та Кіровоградського обласного відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД», останнє з яких виступає організатором.

Запрошеним розкажуть, наскільки необхідна допомога особам, які перебувають у конфлікті із законом, та підтримка соціального працівника. Про підтримку цього напрямку міжнародних організацій та актуальність фінансування з місцевого бюджету.

- Ми протидіємо соціально небезпечним хворобам, зокрема, ВІЛ-інфекції/СНІДу, туберкульозу, гепатиту, забезпечуємо ефективною допомогою представників уразливих груп до інфікування цими хворобами. Тобто працюємо в рамках медико-соціального супроводу за принципом «єдиного вікна». Відповідно до цього будь-яка особа, яка представляє групу ризику або є хворою на будь-яку соціально небезпечну хворобу, може отримати весь спектр соціальних послуг в одному місті – Центрі пробації – від консультування і тестування до сприяння у постановці на облік та ефективному лікуванні. Однак надзвичайно важливим є соціальна профілактика – тобто попередження проблеми. Сподіваємося, що місцева влада виступить партнером у цьому, та профінансує цей напрямок,- коментуэ виконавчий директор КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Костянтин Данильченко.

Акредитація ЗМІ: 099 65 73 923 (Семененко Вікторія, PR-менеджер)

Місце відправлення: Площа Богдана Хмельницького

  • Головна
  • Новини
  • У Кропивницькому запрошують журналістів та владу у прес-тур до Центру пробації та пацієнтської організації