Новини

На благодійному марафоні зібрали понад 7 тис грн. та подарунки

Благодійний марафон добра, який тривав місяць у ТРЦ «Depo't center», завершився. Нам разом вдалося зібрати на допомогу онкохворим діткам понад 7 000 гривень, а також купу іграшок, розмальовок, олівців, настільних ігор, авторських прикрас, виробів ручної роботи для онкохворих та ВІЛ-позитивних діток.

Благодійний марафон тривав з 1 грудня 2017 року по 5 січня 2018 року. За цей період до благодійної скриньки пожертвували 7 136 гривень, які покладені на рахунок фонду «Янгол життя» для придбання ліків онковхорим діткам.

Чимало подарунків до зимових свят передали небайдужі жителі міста. Частину з них співорганізатори благодійного марафону уже передали діткам у гематологічне відділення дитячої лікарні та наповнили ними «Скриньку хоробрості». Інші подарунки незабаром буде передано діткам, яких торкнулася епідемія соціально-небезпечних хвороб, що є учасниками дитячого центру нашого відділення.

Дякуємо усім за те, що долучилися до такої важливої і потрібної справи. Ваша підтримка допомагає вірити в дива.

Cпіворганізаторами благодійного марафону виступили: КОВ ВБО "Всеукраїнська мережа ЛЖВ", МБФ "Янгол життя", ТРЦ "Депо-центр".

  • Головна
  • Новини
  • На благодійному марафоні зібрали понад 7 тис грн. та подарунки