handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

- Які послуги надаються ВІЛ-позитивним в Олександрії?

- Ми надаємо наступні послуги: оцінка ефективності лікування, формування прихильності до лікування, скринінг на туберкульоз. Кожен клієнт раз у півроку проходить скринінг на туберкульоз. У випадку трьох позитивних відповідей, він направляється у тубдиспансер для проведення дослідження щодо підтвердження чи скасування діагнозу. Крім того, завдання соціального працівника - мотивувати ВІЛ-позитивних осіб стати на диспансерний облік, надати інформацію щодо оформлення інвалідності, провести тестування на ВІЛ статевих партнерів ВІЛ-позитивних осіб, належну роботу із людьми, які тривалий час стоять на диспансерному обліку, але більше як півроку не відвідують лікаря-інфекціоніста, тобто кабінет «Довіри». Ми повертаємо втрачених клієнтів, щоб люди проходили діагностику для визначення рівня імунітету, вірусного навантаження. Якщо людина має менше, ніж 500 клітин імунітету, мотивуємо стати на АРВ-терапію. Після цього надається соціальний супровід, який триває максимум шість місяців.

- А як саме проходить соціальний супровід клієнтів?

- Перші три місяці соціального супроводу – це активна фаза, коли соціальний працівник кожні два тижня зустрічається з клієнтом. Наступні три місяці – підтримуюча фаза. Аби знати, чи розуміє ВІЛ-позитивна людина своє лікування, кожні два тижні соціальний працівник по телефону ставить контрольне питання: «Як саме ви приймаєте ліки?». У залежності від схеми людина приймає лікування двічі на добу з чітким інтервалом 12 годин. А є такі схеми, які потрібно приймати кожні 24 години.

- Як в Олександрії проводиться робота щодо виявлення ВІЛ-інфекції серед ув’язнених, наркозалежних?

- Наш соціальний працівник працює у Петрівській виправній колонії №49. Послуги надаються ув’язненим із підтвердженим ВІЛ-позитивним статусом та ув’язненим, які не знають свого статусу. Йде мотивування проходження тестування на ВІЛ шляхом експрес-тесту. Соціальний працівник забезпечує відвідування лікаря-інфекціоніста 49 колонії, щоб наблизити послуги до людей, які знаходяться у місці позбавлення волі. Також ми здійснюємо соціальний супровід людей, які перебувають на замісній підтримуючій терапії. Діяльність даного напрямку направлена на зменшення ризику інфікування ВІЛ, людина перестає вживати ін’єкційні наркотики. Соціальний працівник напрямку ЗПТ надає повний спектр послуг, включаючи соціальний супровід ВІЛ-позитивних, тобто доведення до диспансерного обліку, повернення їх до активної диспансерної групи, мотивування приймати АРТ-препарати. Якщо клієнт програми ЗПТ почав прийом антиретровірусних препаратів, завдання соціального працівника формувати прихильність і тримати людину на АРТ-терапії.

- Ваше відділення в Олександрії реалізувало проект Респонд «Посилення континууму ВІЛ-послуг на сайтах АРТ». У чому він полягав і які результати?

-  Так, цей проект діяв в Олександрії десять місяців. Було три напрямки - «Здоров’я партнера», «Кроки до здоров’я» та «Школа пацієнта». Соціальний працівник розпочинав роботу з клієнтом після того, як лікар-інфекціоніст здійснював переадресацію клієнта та отримував письмову згоду клієнта. Така модель успішно працює і в обласному центрі СНІДу, і на інших сайтах АРТ, де надаються послуги, це - Долинська, Олександрія, Новоукраїнка. Відзначаю також тестування та консультування статевих партнерів ВІЛ-позитивних, яких соціальний працівник направляє до кабінету «Довіри» для проходження тестування на ВІЛ-інфекцію. Якщо результат негативний, здійснюється консультування, як уберегтися від можливого подальшого інфікування. А якщо ВІЛ підтверджується, лікар-інфекціоніст запитує згоду у ВІЛ-позитивного про подальшу роботу із соціальним робітником. Якщо клієнт погоджується, відбувається переадресація, оформлюється згода. В Олександрії за десять місяців тестуванням охоплено 60 партнерів, які мали партнерів ЛЖВ, з них 7 осіб – ВІЛ-позитивні, а це більше 10%.

Говорячи про результати даного проекту, відзначу, що соціальний працівник працював із наркозалежними, намагаючись змінити їхню думку щодо вживання ін’єкційних наркотиків. Тобто соціальний працівник пропонував наркозалежним стати на програму замісної терапії або рекомендував звернутися до реабілітаційних центрів. У наркозалежних імунна система значно знижена через вживання ін’єкційних наркотиків, тому йшла мотивація розпочати АРТ-терапію. Загалом під соціальним супроводом знаходиться 85 клієнтів, з яких 30 -  ВІЛ-позитивні. У рамках проекту діяла також «Школа пацієнта», яка показала свою ефективність. За десять місяців до неї потрапили 15 осіб. Це люди, у яких нещодавно виявили ВІЛ; які нещодавно дізналися про свій статус; які мають досвід вживання АРТ, але з якихось причин припинили прийом ліків; які приймають АРВ-терапію, але мають деякі порушення, чи не розуміються на всіх аспектах прийому ліків. За згодою клієнта з ним починав працювати соціальний працівник.

 

Про спільну роботу в напрямку подоланні епідемії ВІЛ/СНІД, ми спілкуємося із партнерами з міста Олександрія.

Лікар-інфекціоніст кабінету «Довіри» міського комунального лікувально-профілактичного закладу «Міська лікарня №1» м. Олександрія Людмила Здановська:

«Я працюю давно і стою у витоків створення організації ЛЖВ. Ми сприяли цьому, адже ми дуже хотіли, щоб була допомога «рівний-рівному», щоб пацієнти не просто дізналися про свій ВІЛ-статус, виходили із сльозами: «Як я буду жити?..». Коли з’явилася ця організація, ми дуже відчували полегшення. Ми переадресовували до неї своїх пацієнтів.

З перших днів, коли ми беремо людей на диспансерний облік, ми знайомимо з такою термінологією, «що таке АРТ-терапія, СД-4, навіщо потрібні препарати». Якщо пацієнт не хоче приймати АРТ, кажемо, що потрібно звернутися в ЛЖВ, де розкажуть про необхідність. І люди зверталися. Зараз вони виросли морально. У нас  відкритий сайт АРТ. Тепер ніхто не говорить, як раніше: «СНІД – це смертельне захворювання». Ми говоримо, що це проблема, але вона вирішується, адже є безкоштовні медичні препарати. Потрібно лише приходити і отримувати їх. Якщо кілька разів про це говорити з людиною, будуть зрушення. Ми дуже задоволені роботою. Соціальний працівник допомагала нам знаходити втрачених ВІЛ-позитивних, запрошувати людей на здачу вірусного навантаження, запрошувала тих, хто не зміг своєчасно отримувати терапію».

Лікар-нарколог м. Олександрія Микола Кривоносов:

«У нас 85 осіб, які беруть участь у програмі замісної підтримуючої терапії. З них десять ВІЛ-позитивних отримує АРТ-терапію. Кабінет діє з 2 березня 2009 року. Як правило ті, хто у нас півроку і більше, більшість з них взагалі не вживає ін’єкційні наркотики. Те, що вони менше ведуть асоціальний спосіб життя – це правда. У них дітки народжуються, сім’ї відновлюються. Якщо у наркозалежного, крім ВІЛ, є туберкульоз, він може адекватно пролікуватися. У нас є такі пацієнти, які отримують у нас препарати, і лікують у фтизіатра туберкульоз легень.  Є такі, що пролікувалися і їх стан стабілізувався - у них не виявляють активного туберкульозу, вони не представляють загрози для суспільства. Це теж позитив. Як правило, якщо наркозалежна жінка завагітніла і прийшла до нас на програму, вона ВІЛ-позитивна і отримує АРТ-терапію, то дитина у неї народиться здорова».

Спілкувалася Семененко Вікторія,

PR-менеджер КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ»

 

Наші переваги

18років роботи

18 років на захисті прав людей, яких торкнулися соціально-значущі захворювання. 18 років боротьби з епідемією ВІЛ та туберкульозом. 18 років розвіювання міфів та стереотипів.

91реалізований проєкт

91 реалізований проєкт, направлений на соціальну та гуманітарну допомогу, адвокацію.

87фахівців

87 фахівців – це професіонали у своїх напрямках, які здійснюють соціальну, юридичну, адвокаційну, психологічну діяльність.

52заклади-партнери

У 2022 році спільну місію благодійної організації розділили 52 заклади-партнери, серед яких – місцеві органи влади, заклади охорони здоров’я, патрульна поліція, неурядові організації.

3396клієнтів у 2022 році

3396 клієнти, які ще вчора не знали про свої діагнози, а дізнавшись, були у відчаї. Це клієнти, які протягом 2022 року отримали професійну соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Кіровоградськe обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створено 7 лютого 2005 року з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, через надання допомоги окремим категоріям населення, які потребують допомоги, а саме людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Відділення є неприбутковою організацією і не має на меті отримання прибутку.

Новини

Prev Next
«Турбуватися про партнера – це запорука міцних і довірливих стосунків», – психологиня Ольга Котенко

«Турбуватися про партнера – це запо...

«У мене ВІЛ. Як сказати про це чоловіку/дружині? Як мені із цим жити?», – найпоширеніше запитання  серед людей з ВІЛ, які ми чуємо після тестування й отримання позитивного результату в...

25.03.2024, 10:01

Детальніше
Хто перебуває у групі ризику захворіти на туберкульоз

Хто перебуває у групі ризику захвор...

У рамках місячника протидії туберкульозу продовжуємо інформувати вас про дане захворювання та заохочувати до обстежень. Тож,  хто перебуває в групі ризику? Особи, які мали близький контакт з хворим на туберкульоз, особи з захворюваннями...

25.03.2024, 09:38

Детальніше

Проводимо скринінги безплатно і кон...

Часто людину гризуть сумніви – є у неї певні захворювання чи немає? Це симптоми чи ні? З ким поспілкуватися, щоб зрозуміти відповідь? Чи варто довіритися інформації з інтернету? У такому випадку...

25.03.2024, 09:35

Детальніше
Обстеження на туберкульоз пройшли колективно

Обстеження на туберкульоз пройшли к...

Щорічно День протидії туберкульозу відзначається 24 березня. Традиційно протягом березня триває місячник, приурочений до даної теми. Своїм прикладом - до вчасного обстеження - ми вирішили надихнути своїх читачів. 

25.03.2024, 09:23

Детальніше
Як діагностують туберкульоз?

Як діагностують туберкульоз?...

Як діагностують туберкульоз? Проводять рентгенографію органів грудної клітки та аналіз мокротиння на наявність у ньому мікобактерій туберкульозу; Аналіз мокротиння дозволяє не лише підтвердити діагноз, а й визначити чутливість мікобактерії туберкульозу до ліків:...

25.03.2024, 09:22

Детальніше
Відбудеться лекція «Що треба знати про ВІЛ»

Відбудеться лекція «Що треба знати ...

Запрошуємо до безпечного простору «Затишно space Кропивницький | Схід SOS» на лекцію «Що треба знати про ВІЛ» від нашої експертки БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Катерини Тимошенко, координаторки проєкту Інновації...

25.03.2024, 08:27

Детальніше
Медичні заклади, з якими ми спільно працюємо у подоланні епідемії ВІЛ, отримали медичні вказівники та постери

Медичні заклади, з якими ми спільно...

Це стало можливим в рамках проєкту «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Завдяки медичним вказівникам «Довір лікарю свою таємницю тут» пацієнти...

25.03.2024, 08:26

Детальніше
Які шляхи передачі туберкульозу?

Які шляхи передачі туберкульозу?...

Туберкульоз передається: повітряним шляхом при тривалому перебуванні в закритому приміщенні разом з людиною, хворою на туберкульоз легень, яка кашляє і не отримує лікування; хворі на туберкульоз найчастіше поширюють інфекцію серед...

25.03.2024, 08:24

Детальніше
Загальні робочі зустрічі вже стали доброю традицією в нашому колективі

Загальні робочі зустрічі вже стали ...

На черговій зустрічі спілкувалися про історію організації від моменту заснування. Про це інформувала голова правління Юлія Чабанюк, зазначивши, що 5 травня 2001 року було створено всеукраїнську мережу людей з ВІЛ...

25.03.2024, 08:20

Детальніше
Соціальний працівник допоміг чоловіку з ВІЛ повірити в себе і розпочати лікування

Соціальний працівник допоміг чолові...

Матвій (ім’я змінено) – у минулому cпоживач ін’єкційних наркотиків. Чоловік ніколи в житті не проходив тестування на ВІЛ, тож навіть не здогадувався про свій статус. Усе ж зробити тест Матвія підштовхнуло...

21.03.2024, 09:45

Детальніше
Тестування на ВІЛ - це про турботу і довіру між вами

Тестування на ВІЛ - це про турботу ...

Ти точно знаєш, що турбуватися про партнера - це не лише купувати нові речі, запрошувати в кіно чи пригощати кавою. Турбота - це насамперед опіка про здоров’я людини, яку ти любиш. Власне...

14.03.2024, 09:11

Детальніше
Що потрібно знати про туберкульоз

Що потрібно знати про туберкульоз...

У рамках Місячника боротьби з туберкульозом інформуємо про факти та міфи щодо туберкульозу, яку ми звикли чути. Туберкульоз - це інфекційне бактеріальне захворювання, спричинене мікобактерією туберкульозу, яка найчастіше вражає легені. Передається...

14.03.2024, 09:08

Детальніше
Майже 8 тис грн ми зібрали на підтримку діток, хворих на туберкульоз

Майже 8 тис грн ми зібрали на підтр...

9 березня у Кіровоградській обласні філармонії в рамках програми «Танець весни» ми провели благодійний ярмарок. Ми дякуємо всім, хто зробив свій внесок у благодійний захід. Найперше – нашим працівникам та партнерам...

14.03.2024, 09:07

Детальніше
Чому вигідно протестуватися на ВІЛ у нас

Чому вигідно протестуватися на ВІЛ ...

Чому вигідно протестуватися на ВІЛ у нас? 1. Ви уникаєте черг (адже ми домовляємося про тестування на визначену дату і час);  2. Це безплатно (тест, вартістю у понад 200 грн, ми даємо...

14.03.2024, 08:47

Детальніше
7-ми річний хлопчик з Кіровоградщини вилікував туберкульоз

7-ми річний хлопчик з Кіровоградщин...

Хвороба 7-ми річного Максимка (ім’я змінено) розпочалася несподівано для його родини. Мама думала, що в сина звичайна простуда, однак там приховувався туберкульоз. - Я думала, що у сина вірусна інфекція. Все...

07.03.2024, 10:23

Детальніше

Оголошується конкурс з відбору конс...

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» оголошує відкритий конкурс з відбору консультанта із закупівельної діяльності за проектами: «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі...

05.03.2024, 13:05

Детальніше
Підтримуємо маму з немовлям у лікуванні туберкульозу

Підтримуємо маму з немовлям у лікув...

Кожного дня до нашої благодійної організації потрапляють під соціальний супровід люди, які хворіють на туберкульоз. Наші соціальні працівники надають їм моральну підтримку, допомагають знаходити відповіді на питання, які виникають під...

27.02.2024, 12:34

Детальніше
Протягом січня протестовано на ВІЛ 431 особу

Протягом січня протестовано на ВІЛ ...

Протягом січня у партнерських медичних закладах у рамках проєкту HealthLink. Твій партнер по здоров'ю протестовано на ВІЛ 431 особу. З них найбільше протестовано чоловіків віком 30-40 років - 123, віком 41...

27.02.2024, 12:22

Детальніше
Бокси безпечного кохання розлетілилися за 5 днів

Бокси безпечного кохання розлетілил...

БО "100 відсотків життя. Кропивницький" отримала 157 заповнених анкет від жителів Кіровоградщини на замовлення боксів безпечного кохання для себе та своїх партнерів. Відтак - це 277 боксів, які допоможуть знати...

19.02.2024, 08:24

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Оголошення про проведення конкурсних торгів для закупівлі послуг з розміщення паперової реклами на дошках оголошень по місту Кропивницький Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький" Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується...

16.02.2024, 13:50

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується Pact та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) Pact Inc.  в рамках угоди № 380-018548 від...

16.02.2024, 13:48

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується Pact та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) Pact Inc.  в рамках угоди № 380-018548 від...

16.02.2024, 13:47

Детальніше
Туберкульоз вилікувала з другої спроби

Туберкульоз вилікувала з другої спр...

Оксана вперше захворіла на туберкульоз у червні 2022 року, але відмовилася від лікування через три місяці. Діагноз став для жінки неочікуваним, адже все почалося з того, що вона забила руку...

13.02.2024, 12:34

Детальніше
"Завдяки вам я вчуся жити заново", - хворий на туберкульоз

"Завдяки вам я вчуся жити зано...

«Якби я знав, що в мене так буде у житті. У мене немає, що їсти. Я вже добу голодний», - каже Олександр (ім’я змінено), який прийшов у нашу благодійну організацію...

12.02.2024, 12:23

Детальніше
До Дня Святого Валентина - кожному безплатні бокси безпечного кохання

До Дня Святого Валентина - кожному ...

До Дня Святого Валентина у БО «100 відсотків життя. Кропивницький» можна безоплатно замовити бокси безпечного кохання. Адже любов починається з турботи про своє здоровʼя та здоровʼя партнера.

12.02.2024, 08:55

Детальніше
Провели тренінги для медичних працівників

Провели тренінги для медичних праці...

Днями завершилася серія тренінгів, проведених для медичних працівників партнерських закладів охорони здоров’я в рамках проєкту HealthLink. Твій партнер по здоров'ю Із 5 медзакладів, з якими ми плідно співпрацюємо в подоланні епідемії...

12.02.2024, 08:53

Детальніше
Якими є симптоми ВІЛ?

Якими є симптоми ВІЛ?...

Як відомо, на ранніх стадіях ВІЛ має безсимптомний перебіг — в результаті більше 50% нових випадків інфікування виявляють на останній чи передостанній клінічних стадіях. Орієнтовними ознаками наявності ВІЛ можуть бути наступні...

12.02.2024, 08:51

Детальніше

Новини

Prev Next
«Турбуватися про партнера – це запорука міцних і довірливих стосунків», – психологиня Ольга Котенко

«Турбуватися про партнера – це запо...

«У мене ВІЛ. Як сказати про це чоловіку/дружині? Як мені із цим жити?», – найпоширеніше запитання  серед людей з ВІЛ, які ми чуємо після тестування й отримання позитивного результату в...

25.03.2024, 10:01

Детальніше
Хто перебуває у групі ризику захворіти на туберкульоз

Хто перебуває у групі ризику захвор...

У рамках місячника протидії туберкульозу продовжуємо інформувати вас про дане захворювання та заохочувати до обстежень. Тож,  хто перебуває в групі ризику? Особи, які мали близький контакт з хворим на туберкульоз, особи з захворюваннями...

25.03.2024, 09:38

Детальніше

Проводимо скринінги безплатно і кон...

Часто людину гризуть сумніви – є у неї певні захворювання чи немає? Це симптоми чи ні? З ким поспілкуватися, щоб зрозуміти відповідь? Чи варто довіритися інформації з інтернету? У такому випадку...

25.03.2024, 09:35

Детальніше
Обстеження на туберкульоз пройшли колективно

Обстеження на туберкульоз пройшли к...

Щорічно День протидії туберкульозу відзначається 24 березня. Традиційно протягом березня триває місячник, приурочений до даної теми. Своїм прикладом - до вчасного обстеження - ми вирішили надихнути своїх читачів. 

25.03.2024, 09:23

Детальніше
Як діагностують туберкульоз?

Як діагностують туберкульоз?...

Як діагностують туберкульоз? Проводять рентгенографію органів грудної клітки та аналіз мокротиння на наявність у ньому мікобактерій туберкульозу; Аналіз мокротиння дозволяє не лише підтвердити діагноз, а й визначити чутливість мікобактерії туберкульозу до ліків:...

25.03.2024, 09:22

Детальніше
Відбудеться лекція «Що треба знати про ВІЛ»

Відбудеться лекція «Що треба знати ...

Запрошуємо до безпечного простору «Затишно space Кропивницький | Схід SOS» на лекцію «Що треба знати про ВІЛ» від нашої експертки БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Катерини Тимошенко, координаторки проєкту Інновації...

25.03.2024, 08:27

Детальніше
Медичні заклади, з якими ми спільно працюємо у подоланні епідемії ВІЛ, отримали медичні вказівники та постери

Медичні заклади, з якими ми спільно...

Це стало можливим в рамках проєкту «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Завдяки медичним вказівникам «Довір лікарю свою таємницю тут» пацієнти...

25.03.2024, 08:26

Детальніше
Які шляхи передачі туберкульозу?

Які шляхи передачі туберкульозу?...

Туберкульоз передається: повітряним шляхом при тривалому перебуванні в закритому приміщенні разом з людиною, хворою на туберкульоз легень, яка кашляє і не отримує лікування; хворі на туберкульоз найчастіше поширюють інфекцію серед...

25.03.2024, 08:24

Детальніше
Загальні робочі зустрічі вже стали доброю традицією в нашому колективі

Загальні робочі зустрічі вже стали ...

На черговій зустрічі спілкувалися про історію організації від моменту заснування. Про це інформувала голова правління Юлія Чабанюк, зазначивши, що 5 травня 2001 року було створено всеукраїнську мережу людей з ВІЛ...

25.03.2024, 08:20

Детальніше