Новини

Вакансія на посаду «соціального працівника»

Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс на посаду соціального працівника напрямку «Профілактика ВІЛ серед засуджених та ув’язнених», «Соціальний супровід ВІЛ-позитивних засуджених та ув’язнених».

Зайнятість в проекті – 64%, є перспективи розвитку. Зацікавлених осіб, неупереджених та готових працювати в сфері відповіді на епідемію ВІЛ/СНІД в Україні ласкаво просимо до нашої команди.  

Обов’язки:

- проведення до тестового консультування засуджених, які готуються до проходження тестування на ВІЛ;

- мотивація засуджених, які пройшли тестування (надання благодійної допомоги);

- робота з ВІЛ-інфікованими засудженими та ув’язненими, що передбачає: консультування, сприяння в отриманні медичної допомоги;

- подання звітів, ведення поточної документації та заповнення всіх затверджених форм обліку роботи.

Вимоги до кандидата:

- толерантність;

- бажання навчатись і розвиватись;

- готовність надавати послуги в виправному закладі (Кропивницька виправна колонія №6);

- готовність працювати в пенітенціарній сфері;

- середня або вища освіта.

Особистісні якості:

- Самовмотивованість

- Здатність працювати в команді, неконфліктність

- Відповідальність

- Стресостійкість

- Комунікабельність

- Цілеспрямованість

Просимо подавати своє резюме та супровідного листа українською мовою на електронні адреси: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. та Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. до 15 серпня 2017 року до 17.00. В темі листа слід зазначити:«Конкурс на посаду 04М, 11М».

Супровідний лист має містити мотивацію кандидата до роботи в Кіровоградському обласному відділенні ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ».

Просимо також з розумінням поставитись до того, що організація залишає за собою право зв’язуватись та призначати співбесіди лише з відібраними кандидатами.