Новини

У Кропивницькому громадськість та лікарі вкотре говоритимуть про «ProZorro»

4 серпня об 14:00 у lounge-café «Прага» відбудеться круглий стіл «ProZorrі кишені в медицині: розбудова партнерства громадськості та лікарів» для головних лікарів та закупівельників закладів охорони здоров’я Кропивницького.

- Ми будемо наголошувати на результатах моніторингу закупівель у «ProZorro», покажемо позитивні і негативні сторони, які проявляють замовники, внаслідок роботи у системі. І визначимо подальші перспективи для співпраці, адже ми прагнемо розбудовувати партнерство з медичними закладами міста і, в свою чергу, готові максимально продовжувати надавати будь-яку консультативну допомогу з метою супроводжування закупівельних процесів закладів охорони здоров’я, - відзначила фахівець відділу аналітики та адвокації КОВ ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» Аліна Логінова.

Нагадаємо, Кіровоградське обласне відділення ЛЖВ проводило навчальний тренінг для медичних працівників «Поглиблення знань та умінь замовників у «ProZorro» та місячник допомоги «ProZorro». Таким чином започаткували постійну практику консультування замовників.

Спікери заходу:

Оксана Макарук, начальник управління охорони здоров’я міської ради.

Аліна Логінова, аналітик Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Довідково: Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» здійснює свою діяльність щодо налагодження соціальної підзвітності влади в рамках проекту «Кіровограду - соціально підзвітну медицину» за підтримки МФ «Відродження».

  • Головна
  • Новини
  • У Кропивницькому громадськість та лікарі вкотре говоритимуть про «ProZorro»