Новини

Cтаном на 16 день із 21, відведених на термінову закупівлю ліків, було проведено лише 6% тендерів

БФ «Пацієнти України» разом з ВБО «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» починаючи з 15 жовтня проводять безстрокову акцію нагадування чиновникам про те, скільки днів залишилось до закупівлі життєво необхідних ліків http://patients.org.ua/2014/10/15/aktivisti-pid-kabminom-uvimknuli-zvorotnij-vidlik-do-zakinchennya-tenderiv-na-zakupivlyu-likiv-za-2-tizhni-moz-zakupilo-lishe-2-neobhidnih-likiv/ . Згідно з Розпорядженням Прем’єр-міністра, до 21 жовтня 2014 року Міністерство охорони здоров’я має закупити життєво-необхідні ліки. Проте, cтаном на сьогоднішній день закуплено лише 6% від необхідної кількості медикаментів.

Щодня напроти Кабінету Міністрів розміщується величезний плакат, на якому відлічуються дні до дедлайну із закупівлі ліків. Також банер розміщено на сайті «Української правди».

Таким чином ми здійснюємо додатковий тиск на Уряд, щоб вирішити проблему пацієнтів.

Водночас ми розуміємо, що до 21 жовтня основна частина ліків не буде закуплена. У зв’язку з цим, ми змушені проводити гучну всеукраїнську пацієнтську акцію «ЧОРНИЙ ВІВТОРОК», 21 жовтня 2014 року. Акція відбудеться як у Києві під Кабінетом Міністрів України, так і в 20 регіонах України біля обласних державних адміністрацій.

 

  • Головна
  • Новини
  • Cтаном на 16 день із 21, відведених на термінову закупівлю ліків, було проведено лише 6% тендерів