Новини

Розпочався конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу

Почався прийом заявок на конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу, який проводить громадська організація «Центр інформації про права людини» за підтримки Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД, та Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.
 
До участі в конкурсі запрошуються журналісти регіональних та національних ЗМІ усіх типів (теле-, радіо-, друковані, інтернет-медіа), а також журналісти-фрілансери.
 
На конкурс приймаються журналістські роботи, в яких висвітлюється проблематика ВІЛ/СНІДу, опубліковані в українських засобах масової інформації (друковані та інтернет-видання, радіо, телебачення) за період з 1 січня по 1 листопада 2014 року за такими темами:
 
висвітлення проблематики стигми та дискримінації людей, які живуть з ВІЛ (ЛЖВ), та ключових груп населення України (КГН) - до ключових груп належать групи, які уразливі до інфікування ВІЛ: наркозалежні, працівники комерційного сексу, засуджені, чоловіки, які практикують секс з чоловіками, діти вулиць);
висвітлення питань нецільового та неефективного використання бюджетних коштів на національному та регіональному рівнях, виділених на подолання епідемії ВІЛ, туберкульозу та вірусних гепатитів;
висвітлення питань обмеження доступу до якісного лікування, діагностики, моніторингу та медико-соціальних послуг в Україні для ЛЖВ;
висвітлення випадків захисту прав ЛЖВ та ключових груп населення;
успішні моделі надання послуг ЛЖВ та ключовим групам населення;
інші теми (перелік не є вичерпним).
 
До участі в конкурсі приймаються виключно роботи, які мають авторський (творчий) характер - наприклад, репортажі, інтерв'ю, журналістські розслідування, аналітичні статті, телесюжети, телепередачі, відеозамальовки, відеорепортажі, фоторепортажі, радіопередачі, авторські колонки, блоги тощо (перелік жанрів не є вичерпним).
 
Заявка може охоплювати індивідуальну або колективну роботу.
 
Заявка може включати не більше трьох матеріалів одного автора.
 
Термін подачі заявок закінчується 2 листопада 2014 року.
 
Роботи, подані на конкурс, оцінюватиме журі у складі 7 осіб, серед яких - представники професійних журналістських організацій (Незалежної медіа-профспілки України та Національної спілки журналістів України) та представники Всеукраїнської мережі людей, які живуть з ВІЛ/СНІД.
 
Переможці конкурсу будуть визначені у трьох номінаціях:
- Найкращий друкований матеріал / інтернет-публікація
- Найкращий фотоматеріал
- Найкращий аудіо- / відеоматеріал
 
Крім того, журі визначить роботу, якій буде присуджено гран-прі конкурсу. За гран-прі можуть змагатися матеріали усіх жанрів.
 
Для переможців передбачені цінні призи та подарунки  - ноутбук (гран-прі), відеокамера, фотоапарат та планшет (для переможців номінацій), а також дипломи та пам'ятні сувеніри.
 
Нагородження переможців планується 1 грудня 2014 року - у Всесвітній день боротьби зі СНІДом.
 
Перед подачею можна ознайомитися із положенням про конкурс, де зазначені вимоги до учасників, критерії оцінювання на інша інформація.
 
Учасники повинні заповнити анкету і разом з власним матеріалом (матеріалами) надіслати на електронну АБО поштову адресу організатора:
 
Електронна адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
 
Поштова адреса: 01001, м. Київ, а/с В-261, Центр інформації про права людини (з приміткою «на конкурс»).
 
Додаткову інформацію про конкурс можна знайти на сайті ГО «Центр інформації про права людини» http://humanrights.com.ua/.
 
Із запитаннями щодо конкурсу слід звертатися до Наталії Кошин - тел. (095)702-07-11, Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її..
 
Конкурс оголошується в рамках виконання проекту «Побудова життєздатної системи комплексних послуг з профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, догляду та підтримки для уразливих груп та ЛЖВ» за підтримки Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією, 10 Раунд.
  • Головна
  • Новини
  • Розпочався конкурс на найкращу журналістську роботу у сфері ВІЛ/СНІДу