Новини

Соціальна профілактика повертає до життя

Він кілька разів ступав на ті ж самі граблі і вчиняв злочини, зокрема, шахрайство. Зараз, каже, знаходиться на вірному шляху, адже відбуваючи умовне покарання, йому допомогли зрозуміти свої помилки інспектори Центру пробації та соціальний працівник БО «100 відсотків життя. Кропивницький».

Продовжити читати

Відкрито конкурс на вакансію документознавця

Благодійна організація «100 відсотків життя. Кропивницький» оголошує відкритий конкурс на вакансію документознавця за проектами: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» за фінансовою підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID), «Колаборатив послуг з виявлення  та лікування ВІЛ» за фінансовою підтримки Федерального агенства Центру контролю та профілактики захворювань США (CDC) в рамках Надзвичайної ініціативи Президента США з надання допомоги у боротьбі з ВІЛ/СНІД-PEPFAR та «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за фінансовою підтримки Глобального фонду боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією.

Продовжити читати

ВІЛ-позитивна жінка: Я через десять років прийняла свій статус

Десять років тому Оксана дізналася, що в неї ВІЛ. Весь цей час вона не могла прийняти свій ВІЛ-статус. Завдяки соціальному супроводу – її життя змінилося.

У лікарню 35-ти річна Оксана потрапила із злоякісною пухлиною. Пройшла безліч обстежень, під час одного з них їй повідомили про ВІЛ.

Продовжити читати

Історія успіху. За півроку життя ВІЛ-позитивного чоловіка змінилося завдяки соціальному супроводу

Восени торік Максим дізнався, що в нього ВІЛ. Перші відчуття: настав кінець. Він боявся про свій діагноз говорити в голос, не знав, як відреагує сім’я. І  можливо він би й досі залишився в такому стані, якби не отримав соціальний супровід в проекті HealthLink «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

Продовжити читати

Засуджений: коли виявили, що в мене ВІЛ, я зрозумів, що не отримаю медичну допомогу

«У мене ВІЛ… Припускаю, звідси і почалися всі мої проблеми. Я довго не знав про свій діагноз, мені важко було стояти на ногах, болів живіт і спина… Здавалося, мене потяг переїхав, так було важко… Я звертався до лікаря у місці відбування покарання. Але я засуджений, і хто мене почує? Тому я кілька разів платив гроші, щоб мене відвезли у районну лікарні на консультацію. Діагноз мені поставили не з першого разу… Та коли врешті поставили діагноз, сказали, що необхідно робити операцію. І заплатити за неї… Далі, коли виявили, що в мене ВІЛ-інфекція на четвертій стадії, я зрозумів, що не отримаю медичну допомогу…».

Продовжити читати

Тетяна Євдокимова: «Стигма і дискримінація створюють бар’єр для ефективної боротьби з ВІЛ/СНІДом»

«Через мій ВІЛ-позитивний статус, дуже часто мене засуджує рідна людина. Через постійні докори, що я не така, мені не хочеться думати про майбутнє, жити. Я ніби загнана в клітку… Я відчуваю, що потребую допомоги, адже сама із своїм станом, не можу справитися», - з такими питаннями нерідко звертаються до БО «100 відсотків життя. Кропивницький». Про те, що таке стигматизація, як її знизити у суспільстві – спілкуємося із психологом проекту «HealthLink: «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» Тетяною Євдокимовою.

Продовжити читати

У травні 30 клієнтів отримали послугу соціальної профілактики

30 клієнтів, які опинились у складних життєвих обставинах та перебувають на обліку в Кропивницькому міському відділі філії ДУ «Центр пробації», протягом травня отримали послугу соціальної профілактики.

Продовжити читати

Єдиний приватний лікар на Кіровоградщині висловлює підтримку у протидії епідемії ВІЛ

Сергій Сергєєв – єдиний лікар приватної практики на Кіровоградщині, який співпрацює з Національною службою здоров’я Українистаном на квітень 2019 року.  Працює він в Світловодську, орендуючи приватні кабінети в одному з медичних центрів. У нього четверо найманих лікарів, декларації з якими підписали 6,5 тисяч пацієнтів.

Продовжити читати

Катерина Тимошенко: Не нехтуйте своїм здоров’ям, пройдіть тест на ВІЛ

Ми заслужено вважаємо їх, соціальних працівників, супергероями. Вони щодня рятують життя, мотивують людей до обстеження на ВІЛ, інформують щодо важливості проходження тесту на ВІЛ. Сьогодні про діяльність та виклики у протидії епідемії ВІЛ спілкуємося із соціальним працівником проекту HealthLink «Прискорення зусиль України з метою подолання епідемії ВІЛ» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – Катериною Тимошенко.

Продовжити читати

Як ВІЛ-позитивній людині обрати психолога?

Шукаючи психолога, враховуйте його досвід консультування людей в кризових станах. Консультанти – живі люди і не кожен з них може відповідати вашим потребам. Вибирайте такого, хто співпереживає і емоційно вас підтримає. До психолога слід звертатись тоді, коли ви готові відкрити свій статус. Одразу ж з’ясуйте, як він ставиться до ВІЛ-інфікованих. Якщо він СНІДофоб – відмовляйтесь від його послуг.

Продовжити читати

Важливість спілкування в кризі

Якщо ви переживаєте кризу, найефективнішим прийомом самодопомоги є спілкування з людьми, які підтримають вас. Досвід телефонного консультування говорить мені, що більшість людей шукають просто того, хто може вислухати з теплотою. Отже, не питайте порад і не просіть оцінок, вони можуть бути помилковими, шукайте уважного слухача.

Продовжити читати