Новини

Медичні працівники відзначають ефективність та корисність тренінгів проекту RESPECT

Медичні працівники пілотних закладів охорони здоров’я Кропивницького протягом літа та осені проходили одноденні тренінги з формування толерантного ставлення до людей, які живуть з ВІЛ, та представників груп найвищого ризику, які проводило Кіровоградське обласне відділення ВБО «Мережа ЛЖВ» в рамках проекту RESPECT: «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Продовжити читати

Юлія Чабанюк активістам: "Направте свої зусилля на зупинення епідемії ВІЛ/СНІДу в Олександрії"

Сьогодні, 18 серпня, активісти з Олександрії зібралися під мерією з вимогою від’єднати їх від Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ». По-перше, це не входить в компетенцію влади міста. По-друге, письмових домовленостей про співпрацю з Кіровоградським обласним відділенням вони не підписували.

Продовжити читати

Паліативна допомога на Кіровоградщині: що варто змінити

Паліативної допомоги в Україні щороку потребують більше 600 тисяч людей з невиліковними хворобами, серед яких хворі на ВІЛ/СНІД, туберкульоз, онкологію, цукровий діабет та інші хвороби.

 

Продовжити читати

ВІЛ-позитивний: «Ваш проект для мене – це шанс…»

Максим (ім’я змінено) два місяці тому дізнався, що в нього ВІЛ. Йому 31 рік. Він колишній наркозалежний. Але варіант, що інфікувався при вживанні ін’єкційних наркотиків, відкидає. У той момент, коли в хлопця руки опустилися, вчасно плече підставили соціальні працівники проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України», що реалізує у Кропивницькому Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської Благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД».

Продовжити читати

Триває онлайн-опитування «Консультування і тестування на ВІЛ: погляди та думки підлітків і молоді»

ГО «Український інститут соціальних досліджень імені О. Яременка» за технічною підтримкою Представництва Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні в рамках проекту “Науковий супровід та підтримка національної відповіді щодо забезпечення прав підлітків та покращення їх доступу до медико-соціальних послуг” реалізує онлайн-опитування підлітків та молоді віком 13–24 роки (у тому числі групи ризику) з різних регіонів України «Думки, оцінки та уподобання підлітків щодо тестування на ВІЛ та консультування» (за методологією Всесвітньої організації охорони здоров’я).

Продовжити читати

Де у Кропивницькому пройти тестування на ВІЛ і навіщо знати свій ВІЛ-статус

У Кіровоградській області оціночна кількість людей, які живуть з ВІЛ-інфекцією – 4400 осіб, з них в обласному центрі протидії та профілактики ВІЛ/СНІДу на диспансерному обліку перебуває 2 801 особа та 1 553 особи приймають АРВ-терапію. Безпосередньо у Кропивницькому на диспансерному обліку перебуває 795 осіб та 435 особи приймають АРВ-терапію. Лише за І півріччя в рамках впровадження проекту RESPECT «Зменшення стигми та дискримінації, пов’язаної з ВІЛ, до представників груп найвищого ризику в медичних закладах України» у пілотних закладах міста було виявлено та доведено до диспансерного обліку і розпочато прийом терапії 34 особи.

 

Продовжити читати

У Кропивницькому консультували медпрацівників у ефективному використанні системи «ProZorrо»

Сьогодні, 4 серпня, медичні працівники та громадські активісти окреслили основні завдання спільної співпраці під час круглого столу «ProZorri кишені в медицині: розбудова партнерства громадськості та лікарів».

Організатори – Кіровоградське обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ/СНІД» вже не вперше виступають ініціаторами подібних заходів. Адже їх мета – допомогти медичним працівникам ефективно використовувати систему «ProZorrо» задля ефективного використання бюджетних коштів у охороні здоров’я. 

Продовжити читати

Конкурс на посаду «Координатора програм профілактики та замісної терапії для наркозалежних»

Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ» оголошує відкритий конкурс на посаду координатора програм профілактики та замісної терапії для наркозалежних.

Продовжити читати

Вакансія на посаду соціального працівника напрямку «Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб».

 Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс на посаду соціального працівника напрямку «Соціальний супровід ВІЛ-позитивних осіб». Є перспективи розвитку.

Продовжити читати