Новини

Епідемія туберкульозу в Україні: комплексний підхід неурядової організації та фтизіатричної служби

21 березня о 14 год у приміщенні департаменту охорони здоров’я Кіровоградської обласної державної адміністрації відбудеться прес-конференція «Епідемія туберкульозу в Україні: комплексний підхід неурядової організації та фтизіатричної служби» з нагоди Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом.

Продовжити читати

«Парасольку» презентували у педагогічному університеті

19 березня співавтори збірки соціальних історій «Парасолька» презентували видання студентам факультету історії та права Центрально-українського державного педагогічного університету.

Продовжити читати

Чоловіку з ВІЛ+ допомогли відновити паспорт

«Торік у серпні я впав і отримав переломи рук та ноги. Я втратив свідомість, лежав сам на вулиці, у мене вкрали все, що було в кишенях, - паспорт, гроші. Допоможіть відновити паспорт…»

З таким зверненням до Кіровоградського обласного відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа людей, що живуть з ВІЛ/СНІД» звернувся клієнт організації.

Продовжити читати

Про міжсекторальну співпрацю у сфері протидії туберкульозу та ВІЛ-інфекції/СНІДу

Сьогодні, 15 березня, відбулася нарада на тему «Поліпшення якості надання комплексних інтегрованих послуг, орієнтованих на потреби пацієнтів з ко-інфекцією ТБ/ВІЛ в Кіровоградській області завдяки залученню органів місцевого самоврядування».

Продовжити читати

Родичка паліативної пацієнтки: «Знеболення вона так і не дочекалася»

Неправильний діагноз, страждання, сльози, відчай, кожен день, як рік, безкінечне чекання знеболення… Із цим зіткнулася жителька Кропивницького Наталя Саленко – бабуся якої була паліативною пацієнткою.

Продовжити читати

Оголошуємо конкурс на посаду соціального працівника

Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська Мережа ЛЖВ» оголошує відкритий конкурс на посаду соціального працівника в Світловодський, Добровеличківський, Новомиргородський, Бобринецький райони.

Продовжити читати

У Кіровоградській області надають адресну допомогу хворим на туберкульоз

За 2017 рік у Кіровоградській області зареєстровано 674 нових випадки захворювання на туберкульоз. З них знаходяться на постійному лікуванні – 96,2% осіб. 3,8% осіб не мають прихильності до лікування, відриваються від лікування, ставлячи під загрозу життя інших людей.

Продовжити читати

Лікар-фтизіатр: туберкульоз легше профілактувати, ніж лікувати!

Туберкульоз – це не хвороба бідних, як прийнято було вважати раніше. Навіть людина із ослабленим імунітетом може заразитися паличкою Коха. Тож вчасне обстеження на туберкульоз – це запорука порятунку від хвороби, особливо це актуально для груп ризику та близького оточення, хворих на туберкульоз.

Продовжити читати

Алла Щаслива: Туберкульоз — виліковний!

Туберкульоз — це інфекційне захворювання, збудником якого є мікобактерія туберкульозу. Передається аерогенним шляхом від хворої людини до здорової. У світі щорічно хворіють на туберкульоз вісім мільйонів осіб, а вмирають — три мільйони. У 1993 році Всесвітня організація охорони здоров’я оголосила туберкульоз глобальною проблемою людства. Як уберегтися від захворювання, чи існують застереження, хто наразі потрапляє у групи ризику? На цю гостру тему спілкуємося із лікарем–фтизіатром диспансерного відділення №1 КЗ «Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер» Аллою Щасливою.

Продовжити читати