handy anzapfen anwendung apps to track iphone by number without permission snapchat emojis ändern hook up sites in Midstream South Africa free speed dating in Heidelberg South Africa online partnersuche gay Carouge Schweiz how to put a gps track on a cell LG V50 сайт знакомств tegos ru

- З чого розпочалася історія організації?

- З того моменту, коли було зареєстровано в Києві Благодійну організацію «Всеукраїнська мережа ЛЖВ», відтоді в всіх регіонах почали створювати регіональні представництва. 7 лютого 2005 року було зареєстровано Кіровоградське обласне відділення ВБО «Всеукраїнська мережа людей, які живуть з ВІЛ». Сьогодні нам і нашій організації 13 років. Це число часто називають містичним. Чимало людей побоюється робити щось важливе, коли на календарі 13. А нам з цим числом жити цілий рік! Та саме у 13 років у дітей розпочинається перехідний вік. Вони переходять в підлітковий період, стають дорослішими, мають власну думку, досвід, стають мужнішими, впевненішими, цілеспрямованими. Отже, ми готові зміцнюватися, розвиватися і процвітати.

- Хто стояв у витоків її створення?

- П’ять активістів, які були зацікавлені змінити хід історії в боротьбі зі СНІДом, об’єднались і вирішили створити ініціативну групу, а незабаром і організації. Троє з них - не є ВІЛ-позитивними. Просто їм було не байдуже життя людей, які мають ВІЛ-позитивний статус. Це люди різного світогляду, понять та освіти, але їхнє бажання змінити на краще людей, уражених епідемією, було великим і сильним.

- Хто були першими активістами?

- Першими активістами були молоді люди, хтось був з ВІЛ-позитивним статусом, у когось були небайдужі друзі. Багато було молодих студентів, які представляли потужну волонтерську силу в інформуванні населення про проблематику захворювання. З перших активістів лише одиниці зараз беруть участь в розвитку організації, більшість змінили свій рід діяльності, але кожний зробив свій вклад і залишив свій слід у період становлення організації.

- Яку мету і завдання  ставили?

- Стратегічна ціль регіонального представництва була в тому, щоб ВІЛ-позитивні люди Кіровоградської області були забезпечені якісними послугами - лікуванням, психосоціальною та юридичною підтримкою.

- Як з’являлися перші клієнти? Як вони дізнавалися про організацію, чи ви про них?

- Тоді, у 2005 році, ніхто не розумів навіщо і для кого все створюється. Перші клієнти йшли на контакт з великою осторогою, адже у ті часи відкрити свій ВІЛ-статус було подібним роздягнутися на площі. Хоча наразі теж не кожен може голосно сказати, що у нього ВІЛ, менталітет людей не зовсім готовий приймати в близькому оточенні ВІЛ-позитивну людину. Але все-таки погляди змінюються, в цьому є і наша заслуга.

- Скільки в організації зараз представників?

- Наразі організація має 19 учасників Кіровоградського обласного відділення, більше 50-ти співробітників – це і керівний склад, і координатори проектів, і соціальні працівники та психологи.

- Які райони спільно з вами співпрацюють і в яких напрямках?

- Діяльність організації впроваджується на всю Кіровоградську область. Всі ВІЛ-позитивні, які виявили бажання бути під супроводом наших соціальних працівників відповідно отримують соціальний супровід. Соціальний супровід надається ВІЛ-позитивним, наркозалежним, які перебувають на програмі замісної підтримуючої терапії, хворим на туберкульоз та гепатит С.

- Скільки проектів за 13 років діяльності організації вдалося реалізувати?

- За 13 років реалізовано більше 30 проектів. Вони були різної діяльності: догляд і підтримка людей, які живуть з ВІЛ, розвиток ініціативних груп в м. Олександрії, Світловодську та Долинській, проекти з адвокації.

- Які зараз в організації ключові партнери?

- Ключові партнери наразі це: Кіровоградський обласний центр профілактики та боротьби зі СНІД, Кіровоградський обласний протитуберкульозний диспансер, Кропивницька виправна колонія №6, Петрівська виправна колонія №49, Кропивницька установа виконання покарань №14, департамент охорони здоров’я Кіровоградської обласної ради, управління охорони здоров’я міської ради Кропивницького. Також ми співпрацюємо з багатьма неурядовими організаціями в місті.

- Яка місія і цілі організації?

- Наша місія - забезпечення 100% медичною та соціальною допомогою людей, що живуть з ВІЛ, та людей, яких торкнулись соціально-небезпечні захворювання для подолання епідемії в області. Цілі: досягнення цілі ЮНЕЙДС 90-90-90; забезпечення ЛЖВ медичною та соціальною допомогою; формування толерантного відношення до ЛЖВ та груп найвищого ризику; адвокація розширення доступу до лікування; розширення програм профілактики та лікування ВІЛ/СНІДу, гепатиту, туберкульозу в області; сприяння реформуванню системи охорони здоров’я шляхом впровадження моделей взаємодії громадянського суспільства з органами публічної влади.

- Цінність організації – це…

- Найбільша цінність - це людське життя. Зустрічаючи своїх колишніх клієнтів, яких я супроводжувала, коли  працювала соціальним працівником, отримую вдячність, що на той час я була практично єдиною людиною, якій вони могли довірити свої проблеми і страхи.

Звичайно, для мене цінні мої колеги. Від колективу взагалі залежить весь клімат в організації. В 2017 році організація пережила складний період, поряд залишились ті люди, які готові працювати в команді, долати бар’єри та розвиватись. Наприкінці року вперше було визначено кращу «сімку» 2017 року. Переможцями цієї номінації стали співробітники різних посад. Також була номінація «визнання колективу». Коли проводили підрахунок переможця даної номінації, то я була приємно вражена. Кожен співробітник отримав принаймні один голос. Це говоре про те, що кожен відіграє велику роль в нашому колективі і робить велику справу. Всі інші співробітники отримали відзнаки.

- Розкажи про свій шлях в організації

- В організацію я потрапила в 2006 році молодою дівчиною, мені тоді було 23 роки, а організації трішки більше півроку. Досвіду роботи з людьми з ВІЛ у мене не було. Але було найголовніше, я хотіла працювати в такій організації. Починала я з консультанта/соціального працівника. Оскільки маю медичну освіту неодноразово залучалась до проведення медичних маніпуляцій на дому у наших клієнтів. Поступово здобувала досвід, в тому числі і менеджерський. В 2012 році мене було призначено заступником голови правління, також займала посади координатора проекту/напрямків. І на початку 2017 року була обрана головою правління на загальних зборах.

- Які завдання ставите в розвитку організації у найближчі роки?

- Тринадцять з мови чисел перекладається як «людський дух, що прагне до любові» або «енергія, яка прагне до любові». Ще число 13 може бути переведено, як «воля, яка прагне до любові» або «бажання любити». Всі ці варіанти абсолютно рівноцінні. Вибір варіанта залежить від рівнів буття і свідомості щодо яких розглядається число 13.

Отже, наша команда націлена на нові перемоги та визнання. У 2018 році ми продовжуватимемо реалізацію ВІЛ-сервісного напрямку (догляд та підтримка людей, що живуть з віл, чоловіки, що мають секс з чоловіками, ув’язнених та засуджених, клієнтів програми замісної підтримуючої терапії), а також відновимо ДОТ супровід хворих на туберкульоз. ДОТ супровід - це доставка протитуберкульозних препаратів за місцем проживання або перебування людини, яка проходить амбулаторне лікування туберкульозу.

Зараз ми розроблюємо програму розвитку паліативної допомоги. Наразі така програма в області відсутня. Тому проводимо адвокаційні заходи щодо її прийняття та фінансування в 2018 році, забезпечення прав паліативних пацієнтів та їх достойного життя.

Здійснення моніторингу в системі Prozorro закупівель закладів охорони здоров’я у Кіровоградській, Черкаській, Одеській, Херсонській областях та вплив на протидію порушенням під час проведення процедури закупівель. Планується відкриття сайту замісної підтримуючої терапії на первинній ланці в містах Кропивницький та Новоукраїнка, відкриття кабінету «чоловічого здоров’я» на первинній ланці, розвиток дитячого центру, що діє в нашій організації.

Наші переваги

18років роботи

18 років на захисті прав людей, яких торкнулися соціально-значущі захворювання. 18 років боротьби з епідемією ВІЛ та туберкульозом. 18 років розвіювання міфів та стереотипів.

91реалізований проєкт

91 реалізований проєкт, направлений на соціальну та гуманітарну допомогу, адвокацію.

87фахівців

87 фахівців – це професіонали у своїх напрямках, які здійснюють соціальну, юридичну, адвокаційну, психологічну діяльність.

52заклади-партнери

У 2022 році спільну місію благодійної організації розділили 52 заклади-партнери, серед яких – місцеві органи влади, заклади охорони здоров’я, патрульна поліція, неурядові організації.

3396клієнтів у 2022 році

3396 клієнти, які ще вчора не знали про свої діагнози, а дізнавшись, були у відчаї. Це клієнти, які протягом 2022 року отримали професійну соціальну, психологічну та юридичну допомогу.

Кіровоградськe обласне відділення Всеукраїнської благодійної організації «Всеукраїнська мережа ЛЖВ» створено 7 лютого 2005 року з метою здійснення благодійної діяльності в інтересах суспільства, через надання допомоги окремим категоріям населення, які потребують допомоги, а саме людям, які живуть з ВІЛ/СНІД. Відділення є неприбутковою організацією і не має на меті отримання прибутку.

Новини

Prev Next
«Турбуватися про партнера – це запорука міцних і довірливих стосунків», – психологиня Ольга Котенко

«Турбуватися про партнера – це запо...

«У мене ВІЛ. Як сказати про це чоловіку/дружині? Як мені із цим жити?», – найпоширеніше запитання  серед людей з ВІЛ, які ми чуємо після тестування й отримання позитивного результату в...

25.03.2024, 10:01

Детальніше
Хто перебуває у групі ризику захворіти на туберкульоз

Хто перебуває у групі ризику захвор...

У рамках місячника протидії туберкульозу продовжуємо інформувати вас про дане захворювання та заохочувати до обстежень. Тож,  хто перебуває в групі ризику? Особи, які мали близький контакт з хворим на туберкульоз, особи з захворюваннями...

25.03.2024, 09:38

Детальніше

Проводимо скринінги безплатно і кон...

Часто людину гризуть сумніви – є у неї певні захворювання чи немає? Це симптоми чи ні? З ким поспілкуватися, щоб зрозуміти відповідь? Чи варто довіритися інформації з інтернету? У такому випадку...

25.03.2024, 09:35

Детальніше
Обстеження на туберкульоз пройшли колективно

Обстеження на туберкульоз пройшли к...

Щорічно День протидії туберкульозу відзначається 24 березня. Традиційно протягом березня триває місячник, приурочений до даної теми. Своїм прикладом - до вчасного обстеження - ми вирішили надихнути своїх читачів. 

25.03.2024, 09:23

Детальніше
Як діагностують туберкульоз?

Як діагностують туберкульоз?...

Як діагностують туберкульоз? Проводять рентгенографію органів грудної клітки та аналіз мокротиння на наявність у ньому мікобактерій туберкульозу; Аналіз мокротиння дозволяє не лише підтвердити діагноз, а й визначити чутливість мікобактерії туберкульозу до ліків:...

25.03.2024, 09:22

Детальніше
Відбудеться лекція «Що треба знати про ВІЛ»

Відбудеться лекція «Що треба знати ...

Запрошуємо до безпечного простору «Затишно space Кропивницький | Схід SOS» на лекцію «Що треба знати про ВІЛ» від нашої експертки БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Катерини Тимошенко, координаторки проєкту Інновації...

25.03.2024, 08:27

Детальніше
Медичні заклади, з якими ми спільно працюємо у подоланні епідемії ВІЛ, отримали медичні вказівники та постери

Медичні заклади, з якими ми спільно...

Це стало можливим в рамках проєкту «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Завдяки медичним вказівникам «Довір лікарю свою таємницю тут» пацієнти...

25.03.2024, 08:26

Детальніше
Які шляхи передачі туберкульозу?

Які шляхи передачі туберкульозу?...

Туберкульоз передається: повітряним шляхом при тривалому перебуванні в закритому приміщенні разом з людиною, хворою на туберкульоз легень, яка кашляє і не отримує лікування; хворі на туберкульоз найчастіше поширюють інфекцію серед...

25.03.2024, 08:24

Детальніше
Загальні робочі зустрічі вже стали доброю традицією в нашому колективі

Загальні робочі зустрічі вже стали ...

На черговій зустрічі спілкувалися про історію організації від моменту заснування. Про це інформувала голова правління Юлія Чабанюк, зазначивши, що 5 травня 2001 року було створено всеукраїнську мережу людей з ВІЛ...

25.03.2024, 08:20

Детальніше
Соціальний працівник допоміг чоловіку з ВІЛ повірити в себе і розпочати лікування

Соціальний працівник допоміг чолові...

Матвій (ім’я змінено) – у минулому cпоживач ін’єкційних наркотиків. Чоловік ніколи в житті не проходив тестування на ВІЛ, тож навіть не здогадувався про свій статус. Усе ж зробити тест Матвія підштовхнуло...

21.03.2024, 09:45

Детальніше
Тестування на ВІЛ - це про турботу і довіру між вами

Тестування на ВІЛ - це про турботу ...

Ти точно знаєш, що турбуватися про партнера - це не лише купувати нові речі, запрошувати в кіно чи пригощати кавою. Турбота - це насамперед опіка про здоров’я людини, яку ти любиш. Власне...

14.03.2024, 09:11

Детальніше
Що потрібно знати про туберкульоз

Що потрібно знати про туберкульоз...

У рамках Місячника боротьби з туберкульозом інформуємо про факти та міфи щодо туберкульозу, яку ми звикли чути. Туберкульоз - це інфекційне бактеріальне захворювання, спричинене мікобактерією туберкульозу, яка найчастіше вражає легені. Передається...

14.03.2024, 09:08

Детальніше
Майже 8 тис грн ми зібрали на підтримку діток, хворих на туберкульоз

Майже 8 тис грн ми зібрали на підтр...

9 березня у Кіровоградській обласні філармонії в рамках програми «Танець весни» ми провели благодійний ярмарок. Ми дякуємо всім, хто зробив свій внесок у благодійний захід. Найперше – нашим працівникам та партнерам...

14.03.2024, 09:07

Детальніше
Чому вигідно протестуватися на ВІЛ у нас

Чому вигідно протестуватися на ВІЛ ...

Чому вигідно протестуватися на ВІЛ у нас? 1. Ви уникаєте черг (адже ми домовляємося про тестування на визначену дату і час);  2. Це безплатно (тест, вартістю у понад 200 грн, ми даємо...

14.03.2024, 08:47

Детальніше
7-ми річний хлопчик з Кіровоградщини вилікував туберкульоз

7-ми річний хлопчик з Кіровоградщин...

Хвороба 7-ми річного Максимка (ім’я змінено) розпочалася несподівано для його родини. Мама думала, що в сина звичайна простуда, однак там приховувався туберкульоз. - Я думала, що у сина вірусна інфекція. Все...

07.03.2024, 10:23

Детальніше

Оголошується конкурс з відбору конс...

БО «100 відсотків життя. Кропивницький» оголошує відкритий конкурс з відбору консультанта із закупівельної діяльності за проектами: «100% життя та якісних послуг на Кіровоградщині» за фінансової підтримки Глобального фонду боротьби зі...

05.03.2024, 13:05

Детальніше
Підтримуємо маму з немовлям у лікуванні туберкульозу

Підтримуємо маму з немовлям у лікув...

Кожного дня до нашої благодійної організації потрапляють під соціальний супровід люди, які хворіють на туберкульоз. Наші соціальні працівники надають їм моральну підтримку, допомагають знаходити відповіді на питання, які виникають під...

27.02.2024, 12:34

Детальніше
Протягом січня протестовано на ВІЛ 431 особу

Протягом січня протестовано на ВІЛ ...

Протягом січня у партнерських медичних закладах у рамках проєкту HealthLink. Твій партнер по здоров'ю протестовано на ВІЛ 431 особу. З них найбільше протестовано чоловіків віком 30-40 років - 123, віком 41...

27.02.2024, 12:22

Детальніше
Бокси безпечного кохання розлетілилися за 5 днів

Бокси безпечного кохання розлетілил...

БО "100 відсотків життя. Кропивницький" отримала 157 заповнених анкет від жителів Кіровоградщини на замовлення боксів безпечного кохання для себе та своїх партнерів. Відтак - це 277 боксів, які допоможуть знати...

19.02.2024, 08:24

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Оголошення про проведення конкурсних торгів для закупівлі послуг з розміщення паперової реклами на дошках оголошень по місту Кропивницький Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький" Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується...

16.02.2024, 13:50

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується Pact та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) Pact Inc.  в рамках угоди № 380-018548 від...

16.02.2024, 13:48

Детальніше

Оголошення про проведення конкурсни...

Замовник: БО «100 відсотків життя. Кропивницький Проєкт: «Інновації з подолання епідемії ВІЛ», що впроваджується Pact та фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (АМР США) Pact Inc.  в рамках угоди № 380-018548 від...

16.02.2024, 13:47

Детальніше
Туберкульоз вилікувала з другої спроби

Туберкульоз вилікувала з другої спр...

Оксана вперше захворіла на туберкульоз у червні 2022 року, але відмовилася від лікування через три місяці. Діагноз став для жінки неочікуваним, адже все почалося з того, що вона забила руку...

13.02.2024, 12:34

Детальніше
"Завдяки вам я вчуся жити заново", - хворий на туберкульоз

"Завдяки вам я вчуся жити зано...

«Якби я знав, що в мене так буде у житті. У мене немає, що їсти. Я вже добу голодний», - каже Олександр (ім’я змінено), який прийшов у нашу благодійну організацію...

12.02.2024, 12:23

Детальніше
До Дня Святого Валентина - кожному безплатні бокси безпечного кохання

До Дня Святого Валентина - кожному ...

До Дня Святого Валентина у БО «100 відсотків життя. Кропивницький» можна безоплатно замовити бокси безпечного кохання. Адже любов починається з турботи про своє здоровʼя та здоровʼя партнера.

12.02.2024, 08:55

Детальніше
Провели тренінги для медичних працівників

Провели тренінги для медичних праці...

Днями завершилася серія тренінгів, проведених для медичних працівників партнерських закладів охорони здоров’я в рамках проєкту HealthLink. Твій партнер по здоров'ю Із 5 медзакладів, з якими ми плідно співпрацюємо в подоланні епідемії...

12.02.2024, 08:53

Детальніше
Якими є симптоми ВІЛ?

Якими є симптоми ВІЛ?...

Як відомо, на ранніх стадіях ВІЛ має безсимптомний перебіг — в результаті більше 50% нових випадків інфікування виявляють на останній чи передостанній клінічних стадіях. Орієнтовними ознаками наявності ВІЛ можуть бути наступні...

12.02.2024, 08:51

Детальніше

Новини

Prev Next
«Турбуватися про партнера – це запорука міцних і довірливих стосунків», – психологиня Ольга Котенко

«Турбуватися про партнера – це запо...

«У мене ВІЛ. Як сказати про це чоловіку/дружині? Як мені із цим жити?», – найпоширеніше запитання  серед людей з ВІЛ, які ми чуємо після тестування й отримання позитивного результату в...

25.03.2024, 10:01

Детальніше
Хто перебуває у групі ризику захворіти на туберкульоз

Хто перебуває у групі ризику захвор...

У рамках місячника протидії туберкульозу продовжуємо інформувати вас про дане захворювання та заохочувати до обстежень. Тож,  хто перебуває в групі ризику? Особи, які мали близький контакт з хворим на туберкульоз, особи з захворюваннями...

25.03.2024, 09:38

Детальніше

Проводимо скринінги безплатно і кон...

Часто людину гризуть сумніви – є у неї певні захворювання чи немає? Це симптоми чи ні? З ким поспілкуватися, щоб зрозуміти відповідь? Чи варто довіритися інформації з інтернету? У такому випадку...

25.03.2024, 09:35

Детальніше
Обстеження на туберкульоз пройшли колективно

Обстеження на туберкульоз пройшли к...

Щорічно День протидії туберкульозу відзначається 24 березня. Традиційно протягом березня триває місячник, приурочений до даної теми. Своїм прикладом - до вчасного обстеження - ми вирішили надихнути своїх читачів. 

25.03.2024, 09:23

Детальніше
Як діагностують туберкульоз?

Як діагностують туберкульоз?...

Як діагностують туберкульоз? Проводять рентгенографію органів грудної клітки та аналіз мокротиння на наявність у ньому мікобактерій туберкульозу; Аналіз мокротиння дозволяє не лише підтвердити діагноз, а й визначити чутливість мікобактерії туберкульозу до ліків:...

25.03.2024, 09:22

Детальніше
Відбудеться лекція «Що треба знати про ВІЛ»

Відбудеться лекція «Що треба знати ...

Запрошуємо до безпечного простору «Затишно space Кропивницький | Схід SOS» на лекцію «Що треба знати про ВІЛ» від нашої експертки БО «100 відсотків життя. Кропивницький» Катерини Тимошенко, координаторки проєкту Інновації...

25.03.2024, 08:27

Детальніше
Медичні заклади, з якими ми спільно працюємо у подоланні епідемії ВІЛ, отримали медичні вказівники та постери

Медичні заклади, з якими ми спільно...

Це стало можливим в рамках проєкту «Прискорення зусиль з протидії ВІЛ в Україні» (HealthLink) за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Завдяки медичним вказівникам «Довір лікарю свою таємницю тут» пацієнти...

25.03.2024, 08:26

Детальніше
Які шляхи передачі туберкульозу?

Які шляхи передачі туберкульозу?...

Туберкульоз передається: повітряним шляхом при тривалому перебуванні в закритому приміщенні разом з людиною, хворою на туберкульоз легень, яка кашляє і не отримує лікування; хворі на туберкульоз найчастіше поширюють інфекцію серед...

25.03.2024, 08:24

Детальніше
Загальні робочі зустрічі вже стали доброю традицією в нашому колективі

Загальні робочі зустрічі вже стали ...

На черговій зустрічі спілкувалися про історію організації від моменту заснування. Про це інформувала голова правління Юлія Чабанюк, зазначивши, що 5 травня 2001 року було створено всеукраїнську мережу людей з ВІЛ...

25.03.2024, 08:20

Детальніше